KILKA SŁÓW O SADMARAUTO

Warsztat Sadmarauto w Ludwikowicach Kłodzkich może stać się Twoim ulubionym miejscem, jeżeli chcesz należycie zadbać o swój samochód. Wierzymy, że każde auto zasługuje na inwestycję w dobre części, które przy regularnych wymianach znacząco przedłużą jego życie i uczynią pojazd bardziej atrakcyjnym zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Firma SADMAR AUTO powstała z myślą o wsparciu posiadaczy samochodów w realizacji drobnych napraw bieżących i mechaniki. Oddając swój pojazd w nasze ręce zaoszczędzisz przede wszystkim czas, który z pewnością spożytkujesz na coś przyjemnego.

Dodatkowym atutem sklepu SADMARAUTO jest wysoka dbałość o komunikację z klientami, także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Cały czas dbamy o to, aby kontakt na linii warsztat-klient przebiegał sprawnie i szybko. W końcu jesteśmy tu dla Was!

Misja SADMAR AUTO
Aktywne zachęcanie do dbania o samochody, aby dawały one radość jak najdłużej!

Wizja SADMAR AUTO
Chcemy, aby motoryzacja była dla każdego czymś ciekawym i sprawiającym frajdę. Pragniemy także, żeby każdy posiadacz samochodu miał satysfakcję z tego, jakim pojazdem się porusza.

Klucz mechaniczny
Mechanik w pracy
mechanik
Tool Set
Under the Car
klasyczny, stary samochód
Pasy silnika
Vintage Car kierownicy